Mikołajkowe oferty w Marks&Spencer

Wszyscy go kochamy, wszyscy wyczekujemy, a najbardziej oczywiście dzieci, które już 5. grudnia czyszczą buciki i wystawiają skarpety w nadziei graniczącej z pewnością, że i tego roku Święty Mikołaj przyniesie im prezenty. W mikołajki Mikołajów nigdy za wiele, niech więc wyglądają na nas z każdego zakamarka domu: skarpet, szaf, a nawet lodówek.

Zwyczaj wzajemnego obdarowywania się w mikołajki, 6. grudnia, to tradycja sięgająca w Polsce XVIII wieku. Tego dnia duże i małe Mikołaje podrzucają bliskim prezenty: słodycze, drobne upominki, owoce. W ten dzień obdarowujemy nie tylko rodzinę, ale i tych, których po prostu lubimy. Dzieci robią „paczki” koleżankom i kolegom z klasy, a my znajdujemy mikołajkowy podarunek na biurku w pracy.

Aby nie zabrakło nam mikołajkowych drobiazgów, które ofiarujemy bliskim, wyręczając zapracowanego Świętego, zajrzyjmy do Marks & Spencer. Tutaj srebrnobrodych Mikołajów aż nadto: jeden gra w szklanej kuli-pozytywce, drugi chętnie „zawiśnie” na choince, jeszcze inne oczarują czekoladowym smakiem i szeleszczącym papierkiem.

Wśród mikołajkowej oferty Marks & Spencer znajdziecie m.in.:

– kalendarz adwentowy 49,99 zł,
– głowa Mikołaj-bombka 12,99 zł,
– śnieżna kula-pozytywka 64,99 zł,
– czekoladowe płatki śniegu 6,89 zł,
– Mikołaj-bombka 25,99 zł,
– etykiety mikołajkowe na prezenty (40 szt) 7,99 zł.

, ,

Comments are closed.