Kubełek Classic KFC powraca w świątecznym wydaniu – dla Dwojga i z Prezentem!

W KFC już dziś można poczuć atmosferę nadchodzących świąt. Oferta popularnego Kubełka Classic wzbogacona została o smakowity prezent – aż o 70% więcej frytek, w tej samej cenie, serwowanych także w kubełku! To dobra zachęta do dzielenia się z przyjaciółmi i bliskimi ulubionymi smakami – prawdziwie przedświątecznie!

– Kubełek Classic to dla wielu naszych gości ulubiona pozycja w menu KFC – mówi Alexander Nigmatullin, Brand Manager KFC. – Z jednej strony daje możliwość próbowania różnych smaków – w zależności od preferencji ostrych lub łagodnych, z drugiej jest po prostu bardzo korzystną ofertą posiłku dla dwóch osób. Teraz jest jeszcze bardziej atrakcyjna – mimo, że do każdego kubełka dodajemy o 70% frytek więcej, jego cena pozostaje niezmieniona. W przeliczeniu na jedną osobę oznacza to wartościowy posiłek za jedyne 13 złotych. Można powiedzieć, że to nasz przedświąteczny prezent dla wszystkich wiernych fanów Kubełka Classic – dodaje Alexander Nigmatullin.

W skład kubełka Classic wchodzą zawsze świeże, przyrządzane na miejscu tuż przed podaniem:
– 2 kawałki kurczaka Kentucky lub Hot&Spicy™
– 4 Hot & Spicy Strips™
– 4 skrzydełka Hot Wings™
– oraz kubełek frytek.

Zestaw dostępny jest w restauracjach KFC w promocyjnej cenie 25,99 zł. Oferta kubełka Classic powiększonego o 70% frytek w kubełku ważna jest do 2 stycznia 2012.

Comments are closed.