Złoci medaliści w Złotych Tarasach

W najbliższą sobotę, 30 stycznia 2010 roku, w Złotych Tarasach spotkać można będzie najlepszych polskich badmintonistów. W godzinach od 11:00 do 20:00 klienci centrum będą mogli obejrzeć pokazy tego sportu, które odbywać się będą na placu wewnętrznym Tarasów przy fontannie.
Show towarzyszyć będą liczne atrakcje. Przez całą sobotę w Złotych Tarasach, na placu wewnętrznym przy fontannie, rozstawiony będzie profesjonalny kort do badmintona. Właśnie tam odbędą się pokazy z udziałem czołówki polskich zawodników wchodzących w skład Yonex Polish Team.

Pokazowi towarzyszyć będą liczne atrakcje przygotowane dla klientów centrum. Będą to na przykład ciekawe konkursy z nagrodami ufundowanymi przez sponsora drużyny – firmę Yonex. Profesjonalni trenerzy poprowadzą w centrum także szkółkę gry w badmintona. Dzięki temu goście Złotych Tarasów będą mogli spróbować własnych sił w tej dyscyplinie oraz poznać jej tajemnice.

Będzie się można między innymi dowiedzieć jaką prędkość potrafi osiągnąć lotka badmintonowa, co czyni badminton najszybszym na świecie. Organizatorem wydarzenia jest firma VektorSport, dystrybutor światowej klasy sprzętu sportowego marki Yonex.

Comments are closed.