Artykuły do dekoracji i wyposażenia wnętrz niebawem w Złotych Tarasach

Salon Zara Home oferujący artykuły do dekoracji oraz wyposażenia wnętrz, otworzy swoje podwoje przed klientami w Złotych Tarasach. Swoją działalność rozpocznie 21 kwietnia.

W salonie o powierzchni 227 mkw. mieszczącym się na parterze centrum będzie można znaleźć mnóstwo oryginalnych akcesoriów sypialnianych, kuchennych czy łazienkowych. Nie zabraknie też zastaw stołowych, zdobionej ceramiki, sztućców czy innych drobiazgów przyciągających wzrok.

Zara Home to marka, której oferta spodoba się osobom przykładającym dużą wagę do detali oraz klimatu panującego w mieszkaniu czy domu. Asortyment marki to przede wszystkim produkty przeznaczone do dekoracji sypialni, łazienki czy kuchni. Dodatkowo oferta sklepu uzupełniona jest o zastawy stołowe, naczynia oraz drobniejsze elementy dekoracyjne. W ofercie hiszpańskiej marki można także znaleźć wiele oryginalnych przedmiotów, począwszy od łazienkowych złoconych kompletów na mydło i szczoteczkę do zębów przez wygodną i gustowną odzież domową czy stylizowane pudełka do przechowywania biżuterii.

Comments are closed.