Yogen Fruz w Wola Park!

30 października w Centrum Handlowym Wola Park otwarty został punkt kanadyjskiej sieci franczyzowej Yogen Fruz, specjalizującej się w zdrowych, mrożonych jogurtach probiotycznych.

Yogen Fruz to zawierające probiotyki mrożone jogurty sorbety oraz smoothies, skierowane do osób, które dbają o zdrowy styl życia. Bogate w antyoksydanty oraz błonnik produkty charakteryzuje niska zawartość tłuszczu. Wyróżnia je również fakt, iż bazy do jogurtów mrożonych nie zawierają glutenu, a niektóre z nich mogą być spożywane także przez diabetyków. Każdy z produktów, czy to w postaci jogurtu mrożonego, czy też smoothies, „tworzony” jest na oczach i życzenie klienta. Wybierając spośród szerokiej palety rozmaitych owoców mrożonych, klient sam decyduje, jaki będzie ostatecznie smak jego deseru. Może również wybierać dodatki w postaci świeżych owoców oraz posypek, którymi chciałby udekorować jogurt. Dla osób, które są uczulone na produkty mleczne istnieje możliwość stworzenia sorbetu o indywidualnie dobranym smaku.

W Centrum Handlowym Wola Park, Yogen Fruz będzie również oferował „U-Serve”, czyli tzw. samoobsługę. Klient będzie mógł sam zdecydować, ile i jakiego rodzaju jogurtu chciałby skosztować. Do wyboru będzie miał szeroką gamę dodatków w postaci posypek oraz świeżych owoców. Dzięki czemu stworzy własny, unikalny deser.

Na odwiedzających punkt w dniu otwarcia czekają liczne atrakcje, specjalne promocje oraz konkursy z nagrodami.

Zapraszamy!

Comments are closed.