Xbox Night w klubie Lucid | Blue City

Podczas „Xbox Night, pierwszej z cyklicznych imprez w klubie Lucid w CH Blue City, która odbędzie się 28 czerwca, na specjalnie przygotowanych stanowiskach wszyscy chętni będą mogli przedpremierowo zagrać w „Fight Night Round 4”. Będzie też można wziąć udział w turnieju „Guitar Hero World Tour”, nad którym patronat objął serwis Polygamia.pl.

Impreza rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa do późnych godzin nocnych. Przez cały czas będzie można toczyć bokserskie pojedynki w ramach najnowszej gry – „Fight Night Round 4”. O godz. 18.00 przewidziany jest turniej „Guitar Hero World Tour”, w którym udział brać będą czteroosobowe zespoły oceniane przez specjalne jury złożone z redaktorów serwisu Polygamia.pl. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Oficjalna strefa konsoli Xbox 360 w klubie Lucid to pierwsze tego typu przedsięwzięcie. Docelowo ma stać się miejscem spotkań społeczności graczy, którzy w luźnej, klubowej atmosferze będą mogli razem z przyjaciółmi pograć w najnowsze gry na konsoli Xbox 360. Dzięki współpracy z największymi polskimi wydawcami gier, co miesiąc będzie można przedpremierowo zagrać w największe hity.

Warszawski klub Lucid mieszczący się w centrum handlowym Blue City to pierwsze tego typu miejsce w Polsce. Oficjalna strona strefy: www.play-zone.pl.

Xbox 360 to zaawansowany system gier wideo i rozrywki. Użytkownicy mają do wyboru wiele doskonałych gier oraz funkcje rozrywkowe niespotykane w przypadku innych urządzeń podłączanych do odbiorników telewizyjnych. Xbox 360 jest domowym centrum cyfrowej rozrywki, które łączy znakomitej jakości treści, w tym własne obrazy i muzykę.

Microsoft, Xbox 360 oraz Xbox są zastrzeżonymi znakami towarowymi lub znakami towarowymi firmy Microsoft Corp. w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach. Nazwy rzeczywistych firm i produktów wymienione w niniejszych informacjach mogą być znakami towarowymi odpowiednich podmiotów.

Comments are closed.