Wymień kartę miejską w Warszawa Wileńska

Mobilny punkt personalizacji Warszawskiej Karty Miejskiej będzie funkcjonował w Centrum Handlowym Warszawa Wileńska na parterze, przy wejściu głównym od ul. Targowej. Pracownicy ZTM będą przyjmowali wnioski i wykonywali bezpłatne zdjęcia do kart. Godziny funkcjonowania punktu: piątki i soboty w godz. 9.00-21.00, a w niedziele w godz. 10.00-20.00. Pasażerowie odwiedzający centrum handlowe powinni mieć przy sobie dokument tożsamości. Gotowa karta zostanie przesłana pocztą.
Bilety imienne na zwykłej karcie miejskiej można kodować tylko do końca tego roku. Od 1 stycznia 2010 roku będzie to możliwe jedynie na tzw. karcie spersonalizowanej, zawierającej zdjęcie, imię i nazwisko użytkownika.
Posiadacz spersonalizowanej Warszawskiej Karty Miejskiej nie będzie musiał jej dodatkowo podpisywać, gdyż imię i nazwisko zostaną naniesione przez ZTM. Jednak posiadacze biletów ulgowych powinni pamiętać, że podczas kontroli powinni się również wylegitymować dokumentem potwierdzającym prawo do ulgi.
W przypadku zgubienia lub kradzieży karty można ją zablokować w jednym z Punktów Obsługi Pasażera ZTM. Tam też można od ręki otrzymać duplikat. Koszt wydania duplikatu to 10 zł. W przypadku niewykorzystania części biletu możliwe jest przeniesienie jej na nową kartę lub zwrot pieniędzy w Punkcie Obsługi Pasażera ZTM przy ul. Senatorskiej 37.
Kartę można otrzymać w POP-ach na warszawskich stacjach metra lub zaprojektować za pomocą kreatora znajdującego się na stronie internetowej: http://personalizacja.ztm.waw.pl.

Comments are closed.