Wydłużone godziny otwarcia Złotych Tarasów

Po trzech latach funkcjonowania Centrum Handlowe Złote Tarasy wydłuża godziny otwarcia. Decyzja ta podyktowana jest coraz większą popularnością centrum i dbałością o jakość obsługi swoich klientów.

Od 1 lutego część handlowa i Multikino funkcjonować będą od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-22.00, a klub Pure Health&Fitness od 7.00 do 22.00. W niedzielę centrum będzie otwarte od godziny 9.00 do godziny 21.00, natomiast klub fitness od 7.00 do 22.00.

Złote Tarasy to „modne centrum handlowe”, w którym Warszawiacy i odwiedzający stolicę turyści szczególnie cenią szeroką ofertę handlową oraz rozrywkowo-gastronomiczną, dzięki której można tu w atrakcyjny sposób spędzić czas. Taki wizerunek centrum wyłonił się w badaniu dotyczącym znajomości i wizerunku warszawskich centrów handlowych, przeprowadzonym przez TNS OBOP na zlecenie zarządcy Złotych Tarasów – firmy Unibail-Rodamco. O popularności centrum świadczy fakt, że w 2009 roku odwiedziło je blisko 20 mln. klientów.

W ciągu trzech pierwszych lat działalności w centrum pojawiło się wielu najemców, w tym marek, które swoimi salonami w Złotych Tarasach debiutowały na rynku polskim. Dobrym przykładem jest brytyjski Topshop, oferujący linię ubrań zaprojektowanych przez ikonę mody – Kate Moss.

W centrum otwarto także pierwszą w Europie Centralnej restaurację Hard Rock Cafe. W Złotych Tarasach odbywają się również prestiżowe wydarzenia. Drugi raz z rzędu gościł tu Warszawski Festiwal Filmowy, który w 2009 roku zanotował rekordową frekwencję.

W zeszłym roku w Złotych Tarasach odbyła się także wystawa Word Press Photo, która po raz pierwszy w historii była dostępna dla zwiedzających nieodpłatnie. Tutaj też odbywa się półfinał Fashion Designer Awards, który wspiera młodych projektantów mody. Na terenie obiektu miała również miejsce wystawa słynnej artystki Yoko Ono oraz wizyta mistrza Formuły 1 Fernando Alonso.

Rok ubiegły przyniósł Złotym Tarasom także prestiżową nagrodę. Podczas odbywającego się w Barcelonie Światowego Kongresu Handlu – World Retail Congress zdobyły „Retail Destination of the Year”, przyznawaną co roku najlepszemu centrum handlowemu, ulicy handlowej lub miastu. W uzasadnieniu nagrody jury podkreśliło, że jest to wysokiej jakości wielofunkcyjny projekt centrum handlowego, łączący rozrywkę z powierzchnią biurową oraz przestrzenią publiczną i zielenią.

Do 1 lutego, w Złotych Tarasach będą obowiązywały dotychczasowe godziny otwarcia – od poniedziałku do soboty w godzinach od 10:00 do 22:00, a w niedziele od 10.00 do 20:00.

Comments are closed.