„7 Nowych Cudów Polski” w Wola Parku

„7 nowych cudów Polski” w Wola Parku!

W Polsce istnieje wiele ciekawych miejsc, o których istnieniu często nie mamy pojęcia. Centrum Handlowe Wola Park zaprasza małych i dużych odkrywców w podróż po nieznanych, ale magicznych zakątkach kraju! „7 nowych cudów Polski” to wystawa fotograficzna prezentująca turystyczne perełki, które warto odwiedzić. Poznaj je i zdobądź wyjątkowe nagrody!

wola-park-wystawa-fotografia-7-cudow-polski

Czy wiesz, gdzie znajduje się najstarsza stadnina koni czystej krwi arabskiej czy bulgoczące niebieskie źródła? Jeśli nie, masz niepowtarzalną okazję dowiedzieć się więcej o tych niecodziennych atrakcjach turystycznych i zobaczyć fotografie przedstawiające te, które zasługują na miano „cudu”. A wszystko to od 14. do 20. września w Centrum Handlowym Wola Park!

„7 nowych cudów Polski” jest plebiscytem na najpiękniejsze, jeszcze nieznane zakątki Polski, organizowanym przez miesięcznik „National Geographic Traveler”. Redaktorzy czasopisma podróżują po kraju i starannie wybierają miejsca, które zasługują na wyróżnienie. Następnie, w głosowaniu czytelnicy decydują, które z nich zwyciężą.

W tym roku kolekcja została wzbogacona o kategorię specjalną – „Natura”. Obejmuje ona 16 najpiękniejszych miejsc w Polsce chronionych w ramach sieci Natura 2000. Przyjdź i przekonaj się, jak dobrze znasz swój kraj! Pozwól zaskoczyć się ukrytym bogactwem nietypowych miejsc.

Głosowanie odbywa się za pomocą SMS-ów i trwa do 30. września. Wszyscy, którzy wezmą w nim udział, otrzymają niepowtarzalny upominek w postaci „Przewodnika po 7 nowych cudach Polski”. Zawiera on opisy ubiegłorocznych zwycięzców plebiscytu i przegląd najpiękniejszych, naturalnych zakątków Polski. Dodatkowo, uczestnicy plebiscytu, którzy uzasadnią swój wybór, mają szansę na wygranie atrakcyjnych nagród.

Centrum Handlowe Wola Park zaprasza od 14. do 20. września na wspólne odkrywanie fascynujących rejonów Polski!

,

Comments are closed.