WITTCHEN – „Zaprojektuj wiosenną torebkę” – Promenada

Ogłaszamy konkurs „Zaprojektuj wiosenną torebkę”

WITTCHEN ogłasza konkurs na projekt torby. Do wygrania: realizacja dzieła, staż w firmie oraz udział w sesji zdjęciowej z Robertem Wolańskim.

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać projekt torebki za pomocą aplikacji na Fun Page marki Wittchen na portalu Facebook. Zwycięzca wyłoniony przez Jury odbędzie staż w firmie a jego projekt zostanie zrealizowany i na wiosnę trafi do sprzedaży w sieci WITTCHEN w całej Polsce.

Jesteśmy marką znaną z wysokiej jakości wyrobów ze skóry, wyróżnia nas przywiązanie do klasyki. Te cechy na pewno będziemy brać pod uwagę przy wyborze zwycięzcy – podpowiada Monika Wittchen, wiceprezes firmy – Nie wprowadzamy jednak żadnych ograniczeń, ani co do wielkości torebki, koloru, zastosowania, czy modelu- dodaje.

Zwycięzca głosowania na portalu Facebook weźmie udział w sesji zdjęciowej do jesienno-zimowej kampanii 2012/2013 z Robertem Wolańskim. Będzie to niepowtarzalna okazja dla młodych projektantów przyjrzenia się ostatniemu etapowi tworzenia kolekcji – praca nad kampanią.

Na zgłoszenia czekamy do 8 listopada 2011 roku.

, ,

Comments are closed.