Wielkanoc z Galerią Mokotów

Duży wielkanocny zajączek umieszczony przed głównym wejściem do Galerii Mokotów informuje klientów o zbliżającej się Wielkanocy. Jak co roku w tym okresie na terenie centrum pojawiły się stoiska świąteczne oferujące tradycyjne wiklinowe kosze, różnobarwne ręcznie malowane pisanki, ręcznie haftowane serwety czy wianki wyrabiane z gałązek i suszonych kwiatów.

Oba stoiska zlokalizowane są na parterze centrum. Do 3 kwietnia w Galerii Mokotów będzie też prowadzona wielkanocna akcja charytatywna, z której dochód zasili konta fundacji: Happy Kids oraz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii.

Pierwsze z wielkanocnych stoisk, przypominające wielki wiklinowy kosz, znajduje się w sąsiedztwie sklepu SuperPharm. Miłośnicy klasycznych świątecznych ozdób nabędą tu m.in.: kosze wiklinowe, serwety ozdobione ręcznym haftem, świąteczne stroiki, ręcznie malowane pisanki, kurczaczki, króliczki, gąski oraz ceramikę użytkową.

Na kolejnym, położonym w pobliżu lokalu La Passion De Vin, klienci centrum znajdą liczne akcesoria do samodzielnego przystrojenia świątecznego stołu i koszyka. W okresie świątecznych zakupów na terenie Galerii Mokotów będzie można spotkać hostessy w strojach zajączków. Będą one sprzedawać tradycyjne stroiki. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na rzecz Fundacji Happy Kids oraz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii.

Comments are closed.