Elektryzujący weekend z Peugeot w Blue City

W ostatni weekend października, tj.od 28 do 30. na klientów Blue City czeka kolejna atrakcja, tym razem z branży motoryzacyjnej. Marka Peugeot przygotowała ekspozycję najnowszych modeli, w tym absolutny przebój – w pełni elektryczny i ekologiczny Peugeot iOn.

Będzie można go nie tylko zobaczyć, dotknąć, ale też się nim przejechać. Jazdy testowe odbędą się na ostatnim piętrze parkingu wielopoziomowego. Wraz z Peugeotem zaprezentuje się jego partner e+ – pierwsza polska firma dostarczająca kompletny pakiet usług pozwalający w pełni cieszyć się z korzystania z auta elektrycznego. e+ posiada własne punkty doładowań pojazdów elektrycznych w najlepszych galeriach handlowych Warszawy, w tym w Blue City.

Podczas weekendu Peugeot zaprezentuje się jako lider w zakresie ochrony środowiska. Przez ostatnie lata koncern pełni rolę rozjemcy pomiędzy ludźmi ich samochodami, a środowiskiem naturalnym. We wszystkich modelach marki proponowane są silniki najnowszej generacji, nie tylko oszczędne, ale przede wszystkim dbające o środowisko. Peugeot jest jednym z pierwszych producentów, który wprowadza na rynek samochód w 100% elektryczny, o zerowej emisji spalin. iOn został zaprojektowany z myślą o jeździe w mieście i obszarach podmiejskich. Jest dynamiczny, zwrotny, kompaktowy, oferuje komfortowe warunki podróżowania dla czterech dorosłych osób.

Zapowiadany weekend będzie nie tylko wspaniałą okazją do poznania i przetestowania samochodu z napędem elektrycznym, lecz także zaznajomienia się z innymi modelami Peugeot wystawionymi na ekspozycji. Wśród nich będą: Peugeot 508 SW, 5008, 3008, RCZ, 308 CC.

Blue City serdecznie zaprasza.

Comments are closed.