Weekend z Marks & Spencer w Arkadii!

W najbliższą sobotę i niedzielę (26, 27.11.2011), firma Marks & Spencer zaprasza do Centrum Handlowego Arkadia na WEEKEND Z MARKS & SPENCER.

Każdego z tych dni, od 12-ej do 18-ej THEATRUM, czyli przestrzeń tuż przy Empiku, zamieni się w strefę mody i dobrego smaku. Na odwiedzających czekać będą różne atrakcje, w tym, możliwość zrobienia zakupów pod okiem znanej stylistki. A profesjonalny fotograf zrobi klientom Arkadii zdjęcie – po udanych stylizacjach. Bezcennych porad, jak się ubierać i co nosić tej zimy, udzielać będzie ze sceny oraz indywidualnie, znana wszystkim entuzjastom mody – Anna Męczyńska, która na co dzień pracuje dla telewizji i znanych kobiecych magazynów.

Marks & Spencer zaprasza też w weekend na TEA TIME, w czasie którego będzie można zapoznać się z ofertą działu spożywczego firmy. TEA TIME Marks & Spencer, to doskonała okazja do degustacji brytyjskich specjałów – świetnych herbat i rozlicznych, rozpływających się w ustach ciasteczek. Ci którzy rozsmakują się w jedzeniu Marks & Spencer, będą mogli wypróbować więcej smaków już w niedzielę, w czasie organizowanego przez firmę pokazu kulinarnego.

Modowym pokazom i kulinarnym prezentacjom towarzyszyć będą liczne konkursy plastyczne i animacje dla najmłodszych fanów Marks & Spencer.

Serdecznie zapraszamy !

Comments are closed.