Warsztaty Twórczego Rozwoju w CH Janki

W sobotę 19 listopada w Centrum Handlowym Janki odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Warsztaty Twórczego Rozwoju”. Tego dnia dzieci zajęły się projektowaniem misiów – zabawek.

W sobotę dzieci, które pojawiły się na „Warsztatach…” obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Mali artyści przy pomocy pracowników z fundacji Atelier projektowali i wykonywali niepowtarzalne zabawki. Przekrój misiów był ogromny: od uśmiechniętych do poważnych, w różnych barwach i odcieniach. Dzieci po raz kolejny udowodniły, że ich wyobraźnia nie zna granic.

„Warsztaty Twórczego Rozwoju” to zajęcia mające na celu ukształtowanie wrażliwości dzieci na kształt, kolor i formę. Uczestnicy mogą poznać oraz spróbować różnych form plastycznego przekazu, w czym pomogą im artyści oraz wykwalifikowani pedagodzy z fundacji Atelier. Ich ideą jest nauka poprzez zabawę. Program obejmuje zajęcia dla dzieci od 3 roku życia.

Kolejne zajęcia zaplanowane są na 10 grudnia, a ich motywem przewodnim będą ozdoby świąteczne. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Comments are closed.