Walentynkowe Szaleństwo 2010 w Blue City

Wróżki, tańce, gwiazdy i bardzo dużo miłości czeka na wszystkich, którzy w dniach 13 i 14 lutego pojawią się w Blue City i ulegną walentynkowemu szaleństwu. Chętni będą mogli również wyznać swoją miłość w niebanalny sposób.

Blue City oraz Radio dla Ciebie zapraszają wszystkich na małe randez vous. Najmłodsi będą mogli wziąć udział we wspólnej zabawie z Kulfonem i Moniką oraz w malowaniu buziek. Będzie również Św. Walenty, wróżka, która przepowie przyszłość i zakochanym, i szukającym miłości oraz atrakcyjne amorki rozdające czekoladowe serca.

Ponadto mnóstwo konkursów o miłości i zabawy dla wszystkich, oraz losowanie wspaniałych nagród, między innymi romantycznej kolacji dla zakochanych i serc Swarovskiego ufundowanych przez Galerie Artistica. Nie zabraknie też gwiazd: Piora Zelta i Moniki Jarosińskiej.

Odczytają oni najpiękniejsze miłosne wyznania klientów Blue City, które w tym roku będzie można złożyć za pośrednictwem Blue City w trojaki sposób: wysłać na adres: walentynki@rdc.pl, wpisać na Facebooku oraz zostawić w punkcie informacyjnym centrum.

W Święto zakochanych, 14 lutego o określonej godzinie walentynkowe życzenia zostaną wyświetlone na kopule i odczytane ze sceny przez wspomnianych artystów.

Poniżej program imprezy:

13 lutego:

– Wróżka – przepowie przyszłość zakochanym i szukającym miłości,
– Amorki Hostessy – poczęstują gości czekoladowymi sercami i będą rozdawać baloniki, piłeczki i smycze.

14 lutego:

– Wróżka – przepowie przyszłość zakochanym i szukającym miłości,
– Amorki Hostessy – poczęstują gości czekoladowymi sercami i będą rozdawać baloniki, piłeczki i smycze
– Karaoke – dla chętnych,
– Pokazy akrobatyczne na szarfach,
– Konkursy dla dzieci i dorosłych,
– Przedstawienie dla dzieci – Kulfon i Monika,
– Konkursy o miłości prowadzone ze sceny i poza nią,
– Malowanie buziek dzieciom,
– Malowanie serc z zaproszonymi gwiazdami,
– Loteria z losami przepowiadającymi przyszłość – nagrody, w tym kolacje dla zakochanych w restauracjach BC i na terenie Warszawy.

Comments are closed.