Walentynki 2010 z Sercem w Arkadii!

W walentynkową niedzielę, 14 lutego, w Arkadii będzie można m.in. zasięgnąć rady stylisty, fryzjera czy kosmetologa, współpracujących z magazynem Claudia, oraz porozmawiać z trenerem fitness z klubu Holmes Place. Arkadia przygotowała także specjalną propozycję dla singli – popularny „Speed- Dating” to idealna okazja na poznanie swojej drugiej połówki. Ponadto każdy Klient, który zrobi tego dnia zakupy, pomoże ofiarom trzęsienia ziemi w Haiti.

14 lutego w godzinach 12.00-18.00 Arkadia wraz z magazynem Claudia serdecznie zapraszają do wspólnej zabawy pod hasłem „Claudia na żywo”. W tym dniu na wszystkich Gości czekać będą specjalnie zaaranżowane stoiska odpowiadające poszczególnym działom magazynu. W dziale „Moda” każda Klientka dowie się wszystkiego na temat najnowszych trendów, a nawet zasięgnie porad znanego stylisty – Piotra Sałaty, który podpowie, jak dobrać ubrania do danego typu sylwetki. Dodatkową atrakcją będzie możliwość wygrania dnia zakupów ze stylistą.
Nowości kosmetyczne oraz trendy w makijażu (prezentowane przez wizażystów Sephory) będą zaś treścią stanowiska „Uroda”, gdzie oprócz porad, interaktywne studio wizażu pozwoli Paniom skorzystać z możliwości wirtualnej metamorfozy. Wśród stoisk tematycznych znajdzie się także „Fitness” i „Astrologia”. Zakochani podczas imprezy będą mogli wygrać aż dziesięć romantycznych rejsów i postawić sobie miłosny horoskop.
Stanowisko „Styl” natomiast, zorganizowane specjalnie z myślą o Panach, to doskonała okazja, aby poradzić się profesjonalistów z zakresu kosmetologii czy mody lub też nauczyć się sztuki wiązania krawatów.

Z okazji święta zakochanych Arkadia wraz z Radiem Eska proponuje też ciekawe atrakcje dla singli. Bardzo popularna ostatnio formuła „Speed-Dating” (szybkie randki), to idealny sposób nie tylko na poznanie drugiej połówki, ale również nawiązanie nowych, ciekawych znajomości. Uczestnicy „szybkich randek” mają kilka minut na rozmowę, po czym na sygnał prowadzącego przesiadają się, by zawrzeć kolejną znajomość…

Walentynki w Arkadii staną się ponadto okazją do pomocy ofiarom trzęsienia ziemi w Haiti. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 zł, a Centrum przekaże część tej kwoty Polskiej Akcji Humanitarnej na rzecz ofiar trzęsienia ziemi. Ponadto każdy chętny będzie mógł wrzucić pieniądze do puszek PAH.

10 Responses to

 1. doda 14 lutego 2010 at 23:32 #

  kiedy beda zdjecia z walentynek w arkadi?

 2. Maciej Swoboda 14 lutego 2010 at 23:46 #

  Jak tylko Arkadia udostępni zdjęcia to dodamy je na stronę ;-)

 3. doda 15 lutego 2010 at 22:43 #

  aha no to fajnie bo chcialabym zobaczyc siebie:)

 4. :) 16 lutego 2010 at 15:30 #

  No i jak z tymi fotkami przydały by się :))

 5. doda 16 lutego 2010 at 22:31 #

  kiedy beda fotki z arkadi z konkursu i na jakiej stronie beda i czy w klaudi gazecie bedzie?

 6. Maciej Swoboda 18 lutego 2010 at 00:44 #

  Wlasnie wyslalem maila do osoby z Arkadii odpowiedzialnej za kontakt z mediami z prosba o przeslanie zdjec. Miejmy nadzieje, ze Wasze (i nasze) prosby zostana wysluchane ;-)

 7. Maciej Swoboda 19 lutego 2010 at 12:06 #

  Jeśli dostaniemy więcej zdjęć to dołączymy je do relacji: http://warszawa.centers.pl/wydarzenia/walentynki-2010-w-arkadii-relacja/

 8. ;) 21 lutego 2010 at 20:37 #

  Nie to żebym się denerwował ale z całej imprezy 2 fotki pogarda dla was na prawde wiem że dasz rade załatwić więcej co to oni te fotki dla sibie robili ??

 9. Becia 24 lutego 2010 at 22:16 #

  He he nio chyba dla siebie zatrzymali nasze fotki a było ich dużo więc prosimy nasze fotki wstawic!!!!!!!!!!!!!!:)))ile mozna sie prosic to po co oni je robili!!!!!!!!

Trackbacks/Pingbacks

 1. Walentynki 2010 w Arkadii – Relacja | Warszawa - 18 lutego 2010

  […] W walentynkową niedzielę, 14 lutego, w Arkadii można było m.in. zasięgnąć rady stylisty, fryzjera czy kosmetologa, współpracujących z magazynem Claudia, oraz porozmawiać z trenerem fitness z klubu Holmes Place. Arkadia przygotowała także specjalną propozycję dla singli – popularny „Speed- Dating” to idealna okazja na poznanie swojej drugiej połówki. Ponadto każdy Klient, który zrobił tego dnia zakupy, wspomógł ofiary trzęsienia ziemi w Haiti. […]