„W pościeli” – Walentynkowa Wystawa Fotografii w Złotych Tarasach

14 lutego o godzinie 16.00 w Złotych Tarasach odbędzie się wernisaż wystawy Bielańskiej Grupy Fotograficznej pt. „W pościeli”. Wystawa zlokalizowana zostanie na I piętrze centrum koło fontanny. Oglądać ją można będzie codziennie – do 26 lutego – w godzinach otwarcia centrum.

Walentynki to czas miłości i przyjemności. Tak jak pościel, która kojarzy się z intymnością, ciepłem, komfortem, przytulaniem i zakochaniem.Ale pościel to miejsce, gdzie spędzamy dużą część naszego życia, gdzie śnimy, czytamy, budzimy się, oglądamy telewizję, jemy, piszemy i bawimy się.

Z okazji Walentynek proponujemy państwu kilkanaście fotograficznych fantazji na temat pościeli. Mamy nadzieję że sprawią przyjemność,wzbudzą refleksję, rozbawią … i wprowadzą wszystkich w walentynkowy nastrój.

Podczas wernisażu wystawy, Złote Tarasy ogłoszą otwarty konkurs fotograficzny pt. „Uchwyć miasto. Stwórz unikalny portret Warszawy”, zorganizowany we współpracy z OW ZPAF. Szczegółowe informacje o konkursie już wkrótce znajdą się na stronie internetowej centrum www.zlotetarasy.pl.

Patronat medialny nad wystawą i konkursem objęli: TVN Warszawa, portal fotopolis.pl, miesięcznik Foto oraz Antyradio.
Sponsorem wystawy i konkursu jest Epson Polska, patronem wystawy jest Nikon Polska.
Sponsorem wernisażu wystawy jest restauracja Tapa y Toro.

, ,

Comments are closed.