„Praska sztuka zakupów” w CH Warszawa Wileńska

W najbliższą sobotę 15 listopada w godzinach 12.00-20.00 w CH Warszawa Wileńska odbędzie się pierwsze wydarzenie z cyklu „Praska sztuka zakupów”. Na Klientów czekać będzie mnóstwo atrakcji, konkursów z nagrodami oraz superrabaty. W programie m.in. quizy wiedzowe, warsztaty plastyczne i praskie opowieści.

Część artystyczno-edukacyjna „Praskiej sztuki zakupów” odbędzie się w godzinach 13.00-17.00 na drugim piętrze Centrum. Będzie można wykazać się wiedzą o Pradze poprzez wzięcie udziału w quizach prowadzonych przez praską przewodniczkę Katarzynę Chudyńską-Szuchnik, a także zrobić coś z niczego przy akompaniamencie praskich opowieści wraz z aktorką Beata Łuczak.

Dla najmłodszych przygotowano twórczy kącik, a w nim między innymi układanie puzzli z wizerunkiem Wilusi – kotki argentyńskiej z ogrodu zoologicznego, będącej podopieczną CH Warszawa Wileńska. Na wszystkich uczestników zabawy czekać będą atrakcyjne nagrody, ufundowane przez sklepy, kawiarnie i punkty usługowe CH Warszawa Wileńska: Denique, Paris Optique, Orange, Nordea Bank, Sephora, Tchibo, Icoffee, PHU Studio S.

Na sobotę większość najemców przygotowała atrakcyjne rabaty i promocje, o których w godz. 12.00-20.00 będzie informował konferansjer spacerujący po Centrum. Klienci, którzy okażą paragon zakupowy na minimum 100 zł (z wyłączeniem zakupów z hipermarketu Carrefour) zostaną nagrodzeni specjalnym upominkiem.

Zapraszamy!

Comments are closed.