Kup Pluszaka dla Dzieciaka!!! Blue City

Już po raz czwarty w Światowy Dzień Pluszowego Misia – 25 listopada Blue City rozpoczyna zbiórkę świątecznych paczek dla podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Zbiórka pod hasłem „Kup pluszaka dla dzieciaka” będzie trwała do 5 grudnia.

Finał akcji odbędzie się 6 grudnia podczas obchodów Mikołajek – wtedy to dzieciaki z ubogich i dysfunkcyjnych rodzin z Ochoty zostaną obdarowane pluszowymi (i nie tylko) zabawkami.

Świąteczna zbiórka to nie tylko okazja, by uszczęśliwić dzieci, które marzą o mikołajkowym prezencie, ale też pokazać naszym dzieciom, że radością można i warto się dzielić. W ramach akcji od 25 listopada do punktu zbiórki pod fontanną w Blue City można przynosić świąteczne prezenty. W paczkach oprócz misiów mogą być inne zabawki a także książki i słodycze. Poza tym przez cały okres zbiórki, a także podczas jej wielkiego finału – w Mikołajki dookoła fontanny będzie się odbywało wiele ciekawych atrakcji dla dzieci, w tym konkursy, pokazy tańców, pluszowe czytanki czy kąciki tematyczne.

Jak co roku paczki trafią do podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci – dzieci z rodzin ubogich i dysfunkcyjnych. Potrzebujemy zebrać ich aż 140, jeśli jednak przekroczymy tę liczbę, na co mamy wielką nadzieję, resztę przekażemy dzieciom z Bogumiłka, podopiecznym Fundacji Niezapominajka. Paczki wręczy dzieciom św.Mikołaj podczas imprezy 6 grudnia.
Tego dnia Święty wręczy także (wcześniej przyniesione przez rodziców) prezenty wszystkim tym dzieciom, które chciałyby tego dnia dostać podarunek właśnie od szanownego gościa z Laponii.

,

Comments are closed.