Świat Fantazji w Blue City

Happening plastyczny „Magiczna brama do świata fantazji”, poświęcony twórczości Juliusza Verne’a, będzie jedną z atrakcji tegorocznych ferii zimowych w CH Blue City. Organizuje go 7 lutego Magazyn Sztuk, filia Ośrodka Kultury Ochoty.

Poszczególne warsztaty, przygotowane przez artystów plastyków wprowadzą dzieci w świat fantazji. Będą mogły spotkać rodzinę dinozaurów, poznać podwodny świat niezwykłych stworzeń morskich, zaprzyjaźnić się ze zwierzętami wykonanymi z balonów oraz zwiedzić statek kapitana Nemo. Większość warsztatów oparta będzie na trójwymiarowych formach rzeźbiarskich wykonanych z pudeł kartonowych, które mają zainspirować dzieci do zabaw, do stworzenia czegoś unikatowego w ramach tzw. recycling art. Chętnych, nie tylko dzieciaki, zapraszamy 7 lutego (niedziela) w godz. 13.00-17.00 pod fontannę.

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 230 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci.

Źródło: wp.pl

Comments are closed.