Summer Shoes – obuwie letnie w Blue City

Od 20 kwietnia w Blue City można kupić znane na całym świcie klapki, japonki i sandały topowych marek, takich jak Rider, Ipanema i Grendha. Stoisko ma postać wolno stojącej wyspy i znajduje się na poziomie +1.

Można tu znaleźć największy wybór obuwia letniego w Warszawie, ponad 100 różnych modeli (damskich, męskich i dziecięcych), najwyższej jakości, produkowanych przez brazylijską fabrykę Grendhena. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na następujące marki: Rider, Grendha, Ipanema, Ipanema Gisele Bundchen.
Rider to obuwie o sportowym charakterze, które cechuje wyjątkowa trwałość, wygoda i efektowny design. Grendha słynie z eleganckich japonek i sandałów, a nowością na polskim rynku jest kolekcja o zapachu cynamonu. Ipanema z kolei oferuje lekkie japonki i sandały w atrakcyjnych cenach, stworzone z opatentowanego materiału, który zapobiega poceniu się stopy, a dzięki dodatkowi krzemu jest wyjątkowo trwały. Firma prezentuje także nową linię Ipanema Gisele Bundchen – autorską kolekcję, sygnowaną przez światowej sławy brazylijską top modelkę Gisele Bundchen. Cechują ją ekstrawaganckie kolory i nowoczesny design.
Sprzedaż wspomagana jest przez sklep internetowy. Na stronie www.summershoes.pl można zamówić konkretny model w danym kolorze, a następnie odebrać go w Blue City.
Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 230 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci.

Comments are closed.