Stylowy Dzień z Trinny i Susannah w Galerii Mokotów

Kilkaset zgłoszeń z całej Polski – to efekt konkursu ogłoszonego przez Galerię Mokotów na stylizacyjne metamorfozy z udziałem dwóch brytyjskich stylistek – Trinny i Susannah. 12 finalistek, wyselekcjonowanych przez gwiazdy spośród prawidłowych zgłoszeń konkursowych, w sobotę 12 czerwca, w godzinach 15.00-19.00 poddane zostanie metamorfozom.

Każda z nich reprezentuje inny typ sylwetki wyróżniony przez Trinny i Susannah w książce ich autorstwa zatytułowanej „Księga kobiecych sylwetek”. Finalistki konkursu, prócz nowych wizerunków oraz szeregu rad dotyczących dobierania stroju otrzymają również ubrania, które stylistki dobiorą do kształtu ich sylwetek. Spotkanie z gwiazdami ubarwi pokaz mody marek Ultimate Fashion: Esprit, New Look, River Island, Wallis i Aldo oraz występ kwartetu Forte. Event poprowadzi Olivier Janiak.

Konkurs o wygląd, spotkanie z gwiazdami, dobrą zabawę i …odzyskanie poczucia pewności siebie

Konkurs na gwiazdorskie stylizacje, ogłoszony przez Galerię Mokotów, trwał od 26 kwietnia do 28 maja. Aby wziąć w nim udział należało przesłać lub dostarczyć osobiście zdjęcie swojej sylwetki wraz z wypełnionym formularzem.

Na ogłoszenie odpowiedziało kilkaset pań z całej Polski. Były wśród nich kandydatki w wieku od 18 do 56 lat pochodzące z różnym stron Polski, w tym: z Radomia, Katowic, Ełku czy Bełchatowa. Na zawarte w formularzu pytanie o powody, dla których chcą wziąć udział w metamorfozach z udziałem brytyjskich guru stylizacji, w znacznej większości panie odpowiadały, że chcą wyglądać młodziej, podobać się sobie, odkryć swój image, zmienić swoje życie, przeżyć przygodę, poznać Trinny i Susannah, ale nade wszystko nabrać pewności siebie. Po wstępnej selekcji dotyczącej prawidłowości zgłoszeń konkursowych zdjęcia kandydatek trafiły do Trinny i Susannah, które dokonały ostatecznego wyboru 12 pań – przedstawicielek 12 typów sylwetek.

Comments are closed.