Sphinx: rusza nowa kampania telewizyjna

Sphinx, sieć restauracji należąca do Sfinks Polska, ruszył z telewizyjną kampanią reklamową, w której przez ponad trzy tygodnie będzie promować zestawy dań z napojami. Kampania w telewizji potrwa do 10 października, choć promocje w restauracjach będą obowiązywały dłużej. Spoty są wsparte dodatkowymi działaniami w lokalach oraz w Internecie.

W ramach kampanii są wyświetlane dwa spoty reklamujące kultowe danie sieci Sphinx – shoarmę – z napojem z asortymentu Pepsi oraz z piwem Okocim. Spot promujący zestaw z piwem będzie emitowany od poniedziałku do czwartku po godz. 20, a reklama zestawu w napojem bezalkoholowym będzie się pojawiać od piątku do niedzieli przez cały dzień.

Spoty sieci Sphinx będą emitowane na ponad 40 kanałach. Wśród nich są TVN oraz kanały tematyczne tej stacji, kanały z serii Discovery, a także filmowe, rozrywkowe i sportowe, jak Ale Kino, Canal+, Canal+Sport, Orange Sport, MTV Polska, BBC Entertainment, Kuchnia.tv i inne. Kreacją i produkcją spotów zajął się Vision Media, a planowaniem i zakupem mediów Starcom. Materiały BTL wykorzystywane w restauracjach i inne grafiki przygotował dział marketingu Sfinks Polska, natomiast działania PR realizuje agencja Practum Consulting.

– Ruszamy z jesienną odsłoną kampanii reklamowej restauracji Sphinx. Poprzednia, przeprowadzona w kwietniu, przyniosła pozytywne efekty i teraz chcemy je dodatkowo wzmocnić. Intencją przyświecającą najnowszej kampanii było pokazanie, że Sphinx to świetne miejsce spotkań, gdzie w miłej atmosferze można spędzić czas z przyjaciółmi lub rodziną. Do odwiedzin w naszych restauracjach chcemy zachęcić zarówno stałych gości, jak i osoby, które jeszcze nigdy u nas nie były. Z myślą o obu tych grupach klientów i we współpracy z naszymi dostawcami, PepsiCo oraz Carlsberg, przygotowaliśmy promocyjne zestawy, które będzie można zobaczyć między innymi na spotach – mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki do której należą sieci Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło.

W ramach kampanii Sphinx zachęca do zakupu swojej najpopularniejszej potrawy – shoarmy. Klient, który zamówi dwa dowolne dania z grupy Pozycje Kultowe otrzyma gratis półtoralitrowy dzban piwa Okocim. Ta promocja jest dostępna jedynie dla osób pełnoletnich. Druga promowana oferta to shoarma delikatna lub klasyczna z dowolnym napojem 0,3l z asortymentu Pepsi za 19,90 zł.

Comments are closed.