Specjalny Wieczór dla Lojalnych Klientów w Klifie

W piątek, 4 grudnia, w Centrum Handlowym Klif Warszawa odbył się Wieczór dla Lojalnych Klientów. Kilkanaście tysięcy miłośniczek i miłośników mody i stylu dokonało przedświątecznych zakupów w specjalnych cenach! Na stałych klientów warszawskiego Klifu czekało tego wieczoru wiele atrakcji – koncert Pauliny Przybysz, kolędy w wykonaniu Kasi Rodowicz, a także pokazy mody, stanowiska wizażowe i konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Wieczór poprowadziła Agnieszka Popielewicz.

Wieczór dla Lojalnych Klientów rozpoczął się o godzinie 21:00. Specjalnie na to wydarzenie salony w Klifie przygotowały wyjątkowe oferty cenowe. Licznie przybyli goście warszawskiego centrum mogli skorzystać z promocji i rabatów sięgających 50%! Przedświąteczne zakupy umilała klientom muzyka na żywo w jazzowym wykonaniu Marka Krupy z zespołem oraz kolędy w wykonaniu Kasi Rodowicz.

Podczas Wieczoru dla Lojalnych Klientów odbyły się także pokazy mody obecnych w Klifie marek. Zgromadzeni goście zapoznali się z kolekcjami Marlboro Classics, Marella, Dolce Vita, Paul&Shark oraz Caractere. W trakcie wydarzenia klientki warszawskiego Klifu chętnie odwiedzały także stanowiska wizażowe marek Guerlain, Giorgio Armani oraz Lancome.

Gwiazdą wieczoru była znana z zespołu Sistars Paulina Przybysz, która podczas godzinnego koncertu zaprezentowała swój nowy muzyczny projekt – Pinnawela – oraz utwory z płyty „Soulahili”.

Klienci warszawskiego Klifu mieli także możliwość wzięcia udziału w specjalnym konkursie. Każdy kto podczas Wieczoru dla Lojalnych Klientów dokonał zakupów na kwotę min. 200 złotych i czytelnie wypełnił kupon konkursowy, mógł wygrać jedną z 80 bardzo atrakcyjnych nagród.

Wieczory dla Lojalnych Klientów w warszawskim Klifie odbywają się dwa razy w roku – w czerwcu i grudniu. Podczas tych wydarzeń nasi klienci mogą dokonać zakupów w specjalnych cenach na miesiąc przed rozpoczęciem sezonu wyprzedaży oraz przed Świętami Bożego Narodzenia. Wieczorom zawsze towarzyszą liczne atrakcje dla klientów – koncerty, pokazy mody, promocje kosmetyków oraz konkursy z nagrodami. To wyjątkowe wydarzenia, które są formą podziękowania stałym klientom naszego Centrum, za to, że są z nami – powiedziała Bogda Korolczuk, Dyrektor Regionalny Centrum Handlowego Klif Warszawa.

Aby zostać przyjętym do grona lojalnych klientów warszawskiego Klifu i tym samym otrzymywać zaproszenia na Wieczory dla Lojalnych Klientów, należy zgłosić się do Punktu Informacyjnego w Centrum Handlowym Klif Warszawa lub wypełnić formularz na stronie www.klif.pl.

Comments are closed.