Sizeer Music On Tour

Jesień tego roku upłynie pod znakiem najlepszej muzyki klubowej, a wszystko to za sprawą cyklu imprez Sizeer Music On Tour. Artyści ze światowej czołówki współczesnej muzyki elektronicznej wprawią w pulsujące i energetyczne wibracje największe polskie miasta. Sprawcami całego zamieszania są multibrandowa sieć Sizeer oraz Agencja Broken Music.
Akcja związana jest mocno z kampanią multibrandową, która w październiku i na początku listopada będzie widoczna w salonach Sizeer. Muzyczny klimat świetnie uzupełnią najnowsze kolekcje jesień/zima 2012 topowych marek, dostępnych w Sizeer: Lacoste, Converse, adidas, Nike, Confront, Timberland, Ecco, Salomon.

Całość ofert uzupełnia wisienka na torcie – gadżeciarskie słuchawki Skullcandy prosto z USA.

Dla stałych klientów z kartą SizeerClub sieć Sizeer przygotowała wyjątkowe niespodzianki.

Sizeer – uwolnij swój czas!

Na rynku ukazał się najnowszy numer SI Magazynu Czasu Wolnego– dziesiąty, jubileuszowy i bardzo muzyczny. Muniek Staszczyk odsłania kulisy 4-letniej pracy nad nową płytą a Ewa Farna, najbardziej zapracowana nastolatka w Polsce, opowiada o udziale w „Bitwie na Głosy” i o tym dlaczego chciałaby zostać… prawnikiem.

Muzyczne dygresje znajdziecie także w wywiadach z pogromcami śniegu i sportów zimowych – Mateuszem Ligockim i Szczepanem Karpielem-Bułecką. W 10. numerze „SI” można znaleźć także odpowiedź na pytanie skąd się wziął dubstep, obecnie – jeden z najmodniejszych gatunków muzycznych, podbijających klubowe sceny.

Również dubstep jest linią łączącą 5 miast, w których na przełomie października i listopada odbędzie się cykl imprez Sizeer Music On Tour – rozkład jazdy oraz informacje o wykonawcach także w SI Magazynie.

Trendy modowe na nadchodzącą jesień i zimę, przegląd festiwali, recenzje najnowszych książek, topowych płyt i ultra popularnych seriali – SI Magazyn zaspokoi potrzeby wszystkich spragnionych kultury oraz lifestylowych nowinek.

Zapraszamy do lektury!

Comments are closed.