Sieć Coffeeheaven Ruszyła z Zimową Kampanią!

Do coffeeheaven zawitała już zimowa atmosfera. Pod hasłem „warm your winter” w kawiarniach w całym kraju pojawiła się nowa linia produktów przygotowanych specjalnie na chłodne dni, dzięki której każdy może pomyśleć o zimie nieco cieplej. Kampania wystartowała wraz z początkiem listopada i potrwa do 2 stycznia 2012.

Już na początku listopada kawiarnie sieci coffeeheaven wypełni je aromat trzech zimowych kaw z nowej kolekcji warm your winter, wzbogaconych rozgrzewającymi, korzennymi przyprawami, toffi i czekoladą. W ramach kampanii warm your winter w kawiarniach coffeeheaven zadebiutują też kanapki i wrapy o nowych kompozycjach smakowych.

– Opracowywanie receptury nowego produktu to zawsze duże wyzwanie. Długo zastanawialiśmy się, czym zaskoczyć naszych klientów tej zimy. Otrzymywaliśmy od nich sporo sygnałów, że już nie mogą doczekać się naszych nowych propozycji, chętnie dzielili się też z nami swoimi pomysłami. Finalne receptury zimowych kaw postanowiliśmy więc przetestować z nimi. Zaprosiliśmy grupę naszych stałych klientów do tego, żeby z palety kompozycji smakowych przygotowanych przez nas wybrali te, które im najbardziej odpowiadają i najlepiej ich zdaniem komponują się z okresem zimowym. – relacjonuje Przemek Słomiński, szef działu kawy i napojów coffeeheaven.

Oprócz nowych smaków caffé latte pojawi się także aromatyczna kawa coffeeheaven winter blend – z wyraźną nutą skórki z pomarańczy, miodu, prażonych migdałów, imbiru i cukru trzcinowego. Będzie można się jej napić w kawiarni lub w domu – będzie dostępna w sprzedaży w paczkach 220g. To także idealny prezent mikołajkowy dla każdego amatora doskonałej kawy z coffeeheaven. Kupno kaw z zimowej oferty dodatkowo będzie także premiowane podwójną liczbą punktów w programie my coffeeheaven.

– Chcemy, aby nasi Klienci znaleźli w coffeeheaven tak zasłużoną chwilę relaksu, przystanęli na chwilę i poczuli prawdziwą ciepłą atmosferę, a nic lepiej nie wprowadzi ich w taki stan ducha, jak aromatyczna kawa i odpowiednio skomponowane jedzenie. Dlatego do naszego menu wprowadziliśmy nową grupę aż jedenastu produktów, które pomogą naszym gościom z radością przetrwać chłody. W kolekcji warm your winter obok trzech zimowych caffé latte znalazły się nowe kanapki, wrapy, muffiny oraz ciasta. Wyboru wszystkich produktów dokonaliśmy wspólnie z klientami. Zadbaliśmy też o to, żeby oferta była idealna nie tylko pod kątem kreacji smaków, ale również odpowiednio zdywersyfikowana pod kątem cen. Dlatego wierzymy, że każdy znajdzie coś wprost dla siebie. – mówi Marta Kulikowska, szef działu żywności coffeeheaven.

Zapraszamy!!!

Comments are closed.