Rossmann Otwiera Drogerię w King Cross Praga

10 marca w Centrum Handlowym King Cross Praga otwarta zostanie nowa drogeria Rossmann.

Rossmann jest liderem drogeryjnym w branży kosmetycznej w Polsce. W całym kraju firma posiada ponad 520 samoobsługowych drogerii, które oferują swoim klientom duży wybór produktów drogeryjno – perfumeryjnych w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.  Kolejną  z nich otwiera w CH King Cross Praga w Warszawie.

Asortyment sklepów liczy ponad 10 000 artykułów, w tym blisko 1 000 produktów marek własnych. Ponad 100 z nich (m.in. Isana, Rival de Loop, Sun Ozon czy Baby Dream) osiągnęło wysokie oceny w testach niezależnego niemieckiego instytutu badającego jakość produktów – Stiftung Warentest. Z okazji otwarcia sklepu klientki Centrum Handlowego King Cross Praga czeka wiele niespodzianek. Osoby, które 10 marca zrobią zakupy w nowootwartej drogerii otrzymają upominki od sieci Rossmann. Dodatkowo na parkingu centrum handlowego zaparkuje mobilne mini SPA „Skarby Urody Rossmann”, w którym klientki będą mogły skorzystać z bezpłatnych porad specjalistów z dziedziny odnowy biologicznej, zdrowego odżywiania i kosmetologii. W programie m.in. pomiar tkanki tłuszczowej, ciśnienia krwi i rytmu serca, czy nawilżenia i napięcia skóry.

Drogeria Rossmann mieścić się będzie w pasażu głównym galerii, w lokalu o powierzchni 248 m kw. Otwarta będzie codziennie, od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00 i w niedzielę w godzinach 10:00 – 20:00.

One Response to

  1. Tomkitty 8 października 2011 at 17:15 #

    Zajebiście!