Quiosque Otwiera Nowy Salon w CH King Cross Praga

2 lutego w Centrum Handlowym King Cross Praga otwarty zostanie nowy salon marki Quiosque. Oferta sklepu skierowana jest do kobiet, które lubią modę, chcą być eleganckie a jednocześnie czuć się wygodnie.
Quiosque oferuje zarówno kolekcje dzienne jak i wieczorowe, które świetnie podkreślają sylwetkę nie krępując ruchów. Wysokiej jakości materiały i doskonały krój sprawiają, że ubrania eksponują to, co najpiękniejsze dając poczucie maksymalnego komfortu. Kolekcje uzupełnia duży wybór dodatków i biżuterii.

W tym sezonie na klientki Quiosque czeka wiele atrakcji i niespodzianek. Jedną z nich jest nawiązanie współpracy z panią Moniką Richardson – Ambasadorką marki Quiosque.
Sklepy Quiosque zaprojektowane są tak, by zakupy stanowiły przyjemność i stały się chwilą relaksu w codziennym zabieganiu. Kobiecość i nowoczesność przejawia się w subtelnej kolorystyce lokalu, większej przestrzeni i łagodnym oświetleniu.

Z okazji otwarcia nowego salonu klientki Centrum Handlowego King Cross Praga czeka niespodzianka. W sobotę, 5 lutego, przy zakupie modeli z nowej kolekcji na kwotę minimum 199,90 zł, otrzymają rabat w wysokości -30%.
Salon Quiosque mieścić się będzie w pasażu głównym galerii. Otwarty będzie codziennie, od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00 i w niedzielę w godzinach 10:00 – 20:00.

Comments are closed.