Parfois uruchomił sklep on-line

Akcesoria modowe portugalskiej marki Parfois od dzisiaj, 20 marca, są dostępne on-line. Firma uruchomiła swój sklep internetowy.

W ofercie sklepu można znaleźć m.in. torebki, portfele, biżuterię, chusty, paski, zegarki i wiele innych kobiecych dodatków. Parfois jest przykładem sieci akcesoriów modowych dla kobiet, skutecznie łączącej koncept lokowania sklepów w wiodących centrach handlowych, jak i bezpośrednio przy najbardziej prestiżowych ulicach handlowych. Wywodzi się z Portugalii, w której w 1994 r. otwarto pierwszy butik sieci. Obecnie produkty marki dostępne są w 29 krajach. Parfois oferuje innowacyjny koncept dobrze zorganizowanych sklepów, w których klienci mogą nabyć doskonałej jakości produkty w przystępnej cenie. W sklepach Parfois co tydzień pojawiają się nowości z dostępnych kolekcji. Swoją ofertę marka kieruje głównie do kobiet, które cenią sobie najnowsze trendy w modzie i chcą za nimi podążać. Pierwszy sklep Parfois w Polsce otwarty został 24 marca 2009 r. w Poznaniu.

One Response to

  1. Walaby 6 sierpnia 2012 at 17:50 #

    Nie polecam, odradzam i nikomu nie życzę pracy w tym sklepie. Marne zarobki, brak zaplecza socjalnego, pracując w galerii handlowej jako pracownik Parfos swoje potrzeby załatwiasz w publicznej galierianej toalecie, co uwłacza godności ludzkiej, na sklepowym magazynie brak umywalki, bierzącej wody, toalety, klimatyzacji, brak nawet krzesła aby na przerwie usiąć na 5 minut. Dress code to płaskie buty, długie jeansy – nawet podczas upałów i nawet podczas awarii klimatyzacji!!!! Na sklepie podczas pracy musisz być w ciągłym ruchu, zabronione jest rozmawianie ze znajomymi lub z osobami ze zmiany, codziennie sprawdzanie zawartości torebek pracowników czy nie wynoszą, żenada, brak zaufania, szacunku i zrozumienia, firma obecnie nie rozwija się, utargi coraz mniejsze, klientow już denerwuje kiepska jakość i rozpatrywanie negatywne reklamacji na zapleczu przez niekompetentną kierowniczkę, taką procedurę posiada każdy sklep w Polsce.