Otwracie Salonu Le Charme w Klifie

W sobotę, 27 marca, gdy Centrum Handlowe Klif Warszawa świętować będzie swoje 11. urodziny, do jego oferty dołączy nowy salon – LeCharme.

W ofercie sklepu klientki warszawskiego Klifu znajdą ekskluzywną bieliznę nocną i dzienną, stroje plażowe oraz dodatki tak renomowanych marek jak m.in. Nina Ricci, Lise Charmel, Aubade, Luis Feraud i Meryan Mehlhorn.
Wszystkie dostępne w nowym butiku warszawskiego Klifu kolekcje charakteryzować będzie najwyższa jakość oraz wyrafinowane wzornictwo, przy zachowaniu najwyższego poziomu komfortu i funkcjonalności. W ofercie salonu znajdą się biustonosze, gorsety, body, pasy do pończoch, figi, podwiązki, koszulki dzienne, bielizna nocna oraz dodatki. Asortyment sklepu dostępny będzie w szerokiej gamie rozmiarów i wielkości miseczek od A do G. W sklepie LeCharme na terenie Centrum Handlowego Klif Warszawa klientki znajdą także wyjątkowe kolekcje bielizny ślubnej.

Już od pierwszego dnia salon LeCharme oferować będzie nową linię L75 – Sexy Fatale. Produkty tej linii to elegancka, wyrafinowana i sugestywna bielizna, która łączy w sobie erotyzm z lekką prowokacją. Kolorem wiodącym kolekcji jest czerń z małym dotknięciem różu, a koronki tej linii z wyszukanym haftem na tiulu przeplatają się z motywem kwiatu.

Salon LeCharme dopełni ofertę ekskluzywnej bielizny dostępną w Centrum Handlowym Klif Warszawa.

Comments are closed.