Otwarcie sklepu Charles Vögele z promocjami w Woli Park!

Jedna z wiodących grup z branży tekstylnej – Grupa Charles Vögele, w czwartek 11 marca, otworzy swój pierwszy sklep w stolicy, w Centrum Handlowym Wola Park przy ul. Górczewskiej 124.

Ze specjalnej oferty z okazji otwarcia sklepu będzie można skorzystać od czwartku (11.03) do niedzieli (14.03). Atrakcje dla przyszłych klientów warszawskiego sklepu rozpoczną się już 8 marca, kiedy na terenie centrum handlowego pojawi się gigantyczna torba zakupowa Charles Vögele o wysokości sześciu metrów. Torba-gigant będzie zachęcać klientów centrum do zapoznania się z ofertą nowego sklepu przez dwa tygodnie.

Osoby zainteresowane specjalną ofertą w nowym sklepie, 10 marca znajdą w Gazecie Wyborczej kupony promocyjne o wartości 50 zł. Kupony będzie można zrealizować od 11.03 do 14.03. Przez cztery dni marka Charles Vögele zaprasza również do udziału w loterii, której finał zaplanowano na niedzielę, 14 marca. Do zdobycia są 3 talony na ubrania i akcesoria Charles Vögele o wartości 5000 zł każdy.

W ofercie Charles Vögele znajdą się ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci, wspierane szeroką gamą akcesoriów. W sklepie czekać będzie na warszawskich klientów najnowsza kolekcja wiosenno letnia na sezon 2010.

Charles Vögele Holding AG jest niezależnym, wiodącym, europejskim przedsiębiorstwem handlu detalicznego branży tekstylnej. Posiada 851 sklepów w Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Belgii i Holandii, jak również w Polsce, Czechach, Słowenii i na Węgrzech. W pierwszej połowie 2009 roku firma zatrudniała łącznie 7 888 pracowników. Akcje Charles Vögele Holding AG są notowane na SIX Swiss Exchange (Ticker: VCH; Bloomberg VCH SW; Reuters VCHZ.S).

Comments are closed.