Otwarcie Salonu Snake Milano w Klifie

W czwartek, 18 marca, w Centrum Handlowym Klif Warszawa, otwarty został salon marki Snake Milano. W butiku, oprócz kolekcji tej włoskiej marki, klienci mogą kupić również odzież sygnowaną logo Bleifrei.

Snake Milano to włoska marka słynąca z wysokiej jakości odzieży damskiej, torebek i akcesoriów. Nowo otwarty butik w warszawskim Klifie proponuje klientkom wiosenno-letnią kolekcję, w której znalazły się m.in. spodnie, spódnice, bluzki, kurtki, kaftany, koszule, płaszcze oraz akcesoria. Najnowsza kolekcja, która zaskakuje bogactwem kolorów i wzorów, została wykonana z najlepszych materiałów. Marka Snake Milano jest synonimem klasy i sukcesu. W Polsce wspiera ją swoim wizerunkiem Justyna Steczkowska.

Snake Milano w warszawskim Klifie}W salonie Snake Milano w warszawskim Klifie dostępna jest także kolekcja włoskiego domu mody Bleifrei. Markę charakteryzuje duża różnorodność i ciekawy, nowoczesny design. Bleifrei wyrasta z najlepszych włoskich tradycji – w czasach, kiedy wiele domów mody masowo produkuje stroje, marka oferuje klientom odzież ręcznie zdobioną. W Centrum Handlowym Klif Warszawa klientki znajdą ubrania na co dzień, wykonane z najlepszych gatunków przędzy i bawełny, a wśród nich m.in. jeansy, spódnice, topy, t-shirty, swetry, gorsety, tuniki, bluzki, kamizelki, sukienki oraz akcesoria.

Salon Snake Milano jest uzupełnieniem bogatej oferty odzieżowej warszawskiego Klifu. Klienci znajdą go na I piętrze centrum.

Comments are closed.