Otwarcie Salonu Iste w Domotece i Parku Handlowym Janki

W Domotece i Parku Handlowym Janki otworzyły się właśnie salony meblowy Iste , oferujące komfortowe, eleganckie i prestiżowe meble.

Historia firmy sięga 2001 roku, kiedy to wytwarzała meble na potrzeby rynku niemieckiego. Tam, przez osiem lat, twórcy marki zdobywali doświadczenie, umiejętności i zaufanie klientów, wyrabiając brand o wysokim standardzie. Teraz Iste prezentuje nowoczesną kolekcję mebli wypoczynkowych – mebli zaprojektowanych z myślą o polskich klientach.

Meble Iste tworzone są po to, by pomagać w kreowaniu przestrzeni życiowej na jak najwyższym poziomie. Innowacyjne i ciekawe połączenia tkanin, drewna, metalu sprawiają, że meble Iste stają się dla klientów elementem niepowtarzalnego wystroju wnętrz. To, co wyróżnia Iste to kombinacje modułów, rodzaje i kolory materiałów obiciowych oraz wielofunkcyjność mebli.

Firma prezentuje filozofię stylu życia, oparty na komforcie, elegancji i prestiżu. Proces tworzenia mebli także odnosi się do tych trzech założeń. Komfort, ponieważ jest podstawowym warunkiem, jaki powinny spełniać meble wypoczynkowe. Elegancja, bo każdy pragnie żyć w otoczeniu pięknych i wysublimowanych przedmiotów. Prestiż, gdyż każdy pragnie posiadać coś wyjątkowego.

Warto także dodać, że salon Iste zawiera w swojej ofercie kilkanaście programów meblowych, dzięki którym klient może dowolnie komponować swoje własne zestawy. Nie pozostaje zatem nic innego, jak odwiedzić nowy salon w centrum wyposażenia wnętrz Domoteka i w Parku Handlowym Janki oraz zapoznać się z jego bogatą ofertą.

Domoteka – część Parku Handlowego Targówek, stanowi wyjątkowe miejsce dla miłośników designu i prawdziwych znawców sztuki wyposażenia wnętrz. Zachwyca już z zewnątrz nowoczesną architekturą, która znajduje swoje odbicie również w zagospodarowaniu wnętrza. 80 sklepów pod jednym dachem łączą wspólne cechy – najwyższa jakość asortymentu oraz wyjątkowa różnorodność unikalnych produktów. Każdy, kto lubi otaczać się pięknymi przedmiotami, znajdzie tu coś wyjątkowego dla siebie. Zarówno miłośnicy tradycyjnego wzornictwa, jak i najnowocześniejszego designu mogą znaleźć w Domotece pełną gamę przedmiotów odpowiadających ich potrzebom.

Comments are closed.