Otwarcie Salonu Home&You w Arkadii

Powiększa się oferta wyposażenia wnętrz w stołecznej Arkadii. Do bogatego grona najemców z tego sektora dołączył prawie trzystumetrowy salon Home&You, który mieści się na parterze w pasażu „Pan Twardowski ”.

Klienci Arkadii mogą wybierać spośród coraz większej oferty dla domu: Leroy Merlin, Almi Decor, Silit, Duka, Carre Blanc, Villa Italia, Monetti, Home Concept Store, Ambition, Flo, a teraz Home&You.

Nowo otwarty salon to szeroki wybór artykułów z zakresu wyposażenia wnętrz i bogaty asortyment dodatków dla domu. Home&You podzielony jest na cztery strefy: salon, kuchnię, łazienkę i sypialnię. Strefa salonu jest najbardziej rozbudowana: składa się z kilku kolekcji o różnej stylistyce, odpowiadającej indywidualnym gustom. Elegance to linia ekskluzywna, którą tworzą modne produkty, utrzymane w kolorystyce szarości, srebra i fioletu. Wszystko wykonane jest z wysokiej jakości materiałów.

Basic jest kolekcją skierowaną do szerszego grona odbiorców. Jej podstawą są beże i brązy z dodatkiem modnych odcieni zielonej oliwki i świeżego turkusu. Culture to linia inspirowana podróżami, czerpiąca z dorobku dalekich kultur i stylistyk, zawsze modna, w nowoczesny sposób korzystająca z egzotycznego wzornictwa.

Arkadia jest drugą lokalizacją marki Home&You w Warszawie i 31. w Polsce, natomiast poza naszym krajem marka ma dwa salony: w Rosji i w Estonii. W 2010 właściciele sieci planują otworzyć około 15 salonów. Historia Home&You liczy już cztery lata – pierwszy salon otworzył się w Szczecinie w maju 2006 roku

Comments are closed.