Otwarcie salonu Guess w Klifie

Pierwszy w Polsce salon GUESS JEANS już otwarty w warszawskim Klifie! ­

W Centrum Handlowym Klif  Warszawa otwarto pierwszy w Polsce salon marki GUESS JEANS. Znana z europejskiego stylu i niezwykłych projektów zawartych w spektakularnych kolekcjach GUESS Inc. jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm odzieżowych na świecie. W nowo otwartym salonie klienci warszawskiego Klifu poza liniami ubioru znajdą unikalne akcesoria, torebki, zegarki i obuwie.

Najnowszy salon warszawskiego Klifu zajmuje imponującą powierzchnię 270 metrów kwadratowych i został urządzony w bardzo nowoczesnym stylu. Głównym punktem salonu jest ściana produktów denim w kolorze klasycznej czerwieni z błyszczącym logo GUESS. W wyodrębnionych strefach klienci centrum znajdą poszczególne tematy kolekcji GUESS, zarówno z linii by Marciano, jak i akcesoriów, obuwia, okularów, zegarków i biżuterii.

Marka GUESS to jedna z najbardziej rozpoznawalnych linii odzieżowych na świecie. Jako centrum mody i stylu cieszymy się, że na lokalizację swojego pierwszego salonu w Polsce wybrała właśnie warszawski Klif. To już kolejna światowej sławy marka, która w Polsce debiutuje w naszym centrum – mówi Bogda Korolczuk, Dyrektor Regionalny Centrum Handlowego Klif Warszawa.

Dom mody GUESS został założony w 1981 roku przez Paula i Maurica Marciano i od początku swojego istnienia jest kojarzony z szykiem i miejską elegancją wielkich metropolii. Marka Guess swą podróż zaczęła od wprowadzenia kontrowersyjnego na tamte czasy modelu spodni nazwanego Marlin Jeans, dziś oferuje pełną kolekcję damską, męską uzupełnioną szeroką gamą akcesoriów, odnosząc sukcesy na całym świecie.

Centrum Handlowe Klif  Warszawa serdecznie zaprasza!

Comments are closed.