Otwarcie Nowego Sklepu Levi’s w Woli Park

21 kwietnia bogata oferta Centrum Handlowego Wola Park została poszerzona o salon marki Levi’s. Nowo otwarty sklep proponuje klientom szeroki wybór dżinsów najlepiej rozpoznawalnej i najczęściej kopiowanej marki w historii branży odzieżowej. Dostępna w nowym salonie Wola Park kolekcja wiosna–lato 2010 Levi’s silnie nawiązuje do korzeni marki: idealizmu i buntowniczej natury młodych ludzi. Przyjmując za inspirację ponadczasowe wartości: młodość, wolność, miłość, walkę o swoje ideały, marka proponuje klientom najnowsze trendy w ponadczasowym, luźnym wydaniu z niezbędnymi elementami vintage. W nowym sezonie Levi’s oferuje kultowe kraciaste koszule, luźne bluzy, rockowe longsleeve’y, a do tego dżinsy w modnych jasnych odcieniach – obowiązkowo z przetarciami i wytarciami.

Najnowsze propozycje Levi’s wyróżnia przede wszystkim prostota, która jednocześnie zaskakuje różnorodnością i oryginalnością. Levi’s look SS10 wyraża beztroskę, luz – stawia na uniseks, znoszone 'do perfekcji’ dżinsy, wyblakłe denimowe koszule i t-shirt’y. W stonowanych kolorach koszulek, rockowych nadrukach, kraciastej bawełnie oraz barwach flagi amerykańskiej dostrzegalne są także wpływy stylu militarnego. Kolorem przewodnim kolekcji wiosna-lato 2010 jest biel w rozmaitych odcieniach – lekko przybrudzony dżins czy śnieżno białe tkaniny non-denim.
Levi\’s to znany na całym świecie producent oryginalnych i autentycznych dżinsów. Firma powstała w 1873 roku, a jej założycielem jest Levi Strauss. Marka Levi\’s proponuje klientom największą gamę dżinsów na rynku – ich różnorodny styl i krój pozwala każdemu dobrać odpowiednie dla siebie spodnie. Dzięki ponad 150-letniej historii nowatorskich rozwiązań dżinsy Levi\’s pobudzają wyobraźnię i cieszą się zainteresowaniem całych pokoleń w przeszło 100 krajach na całym świecie. Z klasycznych i prostych materiałów bawełny oraz nitów – tworzy spodnie, które stały się ikoną mody.

Nowy salon Levi’s znajduje się na I piętrze centrum.

Centrum Handlowe Wola Park serdecznie zaprasza!

Comments are closed.