Nauka angielskiego | King Cross Praga

Centrum Handlowe King Cross Praga i Wydawnictwo Świat Książki zapraszają dzieci wraz z rodzicami 30 stycznia 2010 roku o godzinie 12:00 na lekcję angielskiego, którą poprowadzi Beata Turska – autorka książki „Baśnie dookoła świata”.

Lekcja angielskiego oparta będzie o bajki, które przeczytać można w książce „Baśnie dookoła świata„. Poprowadzi ją sama autorka – Beata Turska, która na tę okazję przygotowała dzieciom wiele atrakcji. Prócz nauki angielskiego dzieci będą miały okazję poznać inne kultury oraz wysłuchać zabawnych i niezwykle ciekawych historii.

Na wszystkie dzieci, które wezmą udział w lekcji czekają konkursy z nagrodami, w których wygrać będzie można m.in. książkę „Baśnie dookoła świata”.

Spotkanie odbędzie się w pasażu w Centrum Handlowym King Cross Praga o godzinie 12:00 i potrwa około 1 godziny. Uczestnictwo jest bezpłatne. Centrum zaprasza wszystkie dzieci, które są ciekawe świata i chcą atrakcyjnie spędzić pierwszy dzień ferii zimowych.

„Baśnie dookoła świata” to dwujęzyczny zbiór krótkich baśni i legend z całego świata. Napisane prostym językiem, służą tyleż wspaniałej zabawie, co poznawaniu innych kultur i zarazem nauce angielskiego. W książce są między innymi: rosyjska „Śnieżynka”, chiński „Władca żurawi”, nigeryjska „Bajka o hipopotamie i żółwiu”, baśń żydowska, indiańska, marokańska i angielska.

Comments are closed.