Mundialowe Emocje w Złotych Tarasach

Złote Tarasy zapraszają miłośników futbolu do wspólnego oglądania rozgrywek Mistrzostw Świata 2010. Z tej okazji na placu zewnętrznym centrum ulokowany zostanie specjalny ekran o rozmiarach 2,5 x 3,5 metra, na którym od 11 czerwca aż do 11 lipca można będzie oglądać mundialowe zmagania drużyn piłkarskich.

Już w najbliższy piątek, 11 czerwca, rozpoczyna się jedno z największych wydarzeń sportowych roku – Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Tego samego dnia Złote Tarasy zapraszają fanów sportu do wspólnego oglądania rozpoczęcia mistrzostw na ekranie wysokiej rozdzielczości wielkości 2,5 x 3,2 m, który ulokowany zostanie na placu zewnętrznym centrum.

11 czerwca wszyscy, którzy chcą sportowe emocje przeżywać w większym gronie obejrzą dwa mecze – o 16.00 zmagania drużyny RPA kontra Meksyk, a o 20.30 Francja kontra Urugwaj. Oglądanie meczy będzie również okazją do spędzenia czasu w jednej z licznych kawiarenek znajdujących się na placu zewnętrznym przed Złotymi Tarasami Rozgrywki można będzie śledzić codziennie aż do uroczystości zakończenia Mistrzostw, które odbędą się 11 lipca.

Comments are closed.