Mikołajki 2009 w Warszawa Wileńska

Każdy, kto w mikołajkową niedzielę odwiedzi galerię, bez problemu trafi do specjalnie stworzonej Pracowni Elfów. Do miejsca tego małych Gości zaprowadzą strzałki rozmieszczone w całym Centrum tak, aby łatwo znaleźć niezwykłą Pracownię pomocników Mikołaja. To tu rodzice zajęci przedświątecznymi sprawunkami będą mogli pozostawić swoje pociechy na czas zakupów.
Każdy maluch znajdzie coś dla siebie, a przewidziane atrakcje zapewnią wspaniałą zabawę na wiele godzin. Wraz z Elfami, dzieci będą mogły przenieść się w magiczny świat Mikołaja i zamienić się w jego małego pomocnika. Pod czujnym okiem roześmianych Pań Elfów dzieci będą mogły uczestniczyć w licznych zabawach, pracach ręcznych i quizach.
Dzieci czeka poważne zadanie, jakim jest odnalezienie zaginionego Świętego Mikołaja. Aby tego dokonać, mali pomocnicy zmierzą się z różnymi zadaniami, które doprowadzą do poznania kryjówki Mikołaja. Rysowanie portretu pamięciowego i dzielenie się wiedzą o Świętym Mikołaju to tylko niektóre z nich.
Na terenie Pracowni Elfów dziać się będzie bardzo dużo. Specjalnie z myślą o najmłodszych powstaną cztery kąciki tematyczne. Znajdzie się tu miejsce na świąteczne opowieści, gdzie każde chętne dziecko będzie mogło wysłuchać pięknych historii i wierszyków związanych z nadchodzącymi Świętami.W Pracowni Elfów nie zabraknie także miejsca na dziecięcą kreatywność. W kąciku ozdób choinkowych każdy szkrab, który będzie chciał zostać pomocnikiem Świętego Mikołaja, spróbuje swoich sił w tworzeniu ozdób choinkowych z papieru czy też malowaniu bombek choinkowych. Stworzone dzieła zawisną na wspólnej choince lub staną się oryginalnym prezentem dla rodziców.
W kolejnym kąciku najmłodsi będą mieli okazję sami napisać list do Świętego Mikołaja i umieścić go w specjalnej skrzynce na listy, adresowanej prosto na biegun północny. Z pomocą Śnieżynek dzieci stworzą niewątpliwie pięknie udekorowane kartki i listy.

Comments are closed.