Mikołajki 2008 | Arkadia

W sobotę 6 grudnia, z okazji Mikołajek, na najmłodszych Klientów Arkadii czekać będzie wiele atrakcji. W programie imprezy znajdą się m.in. przedstawienia o tematyce świątecznej, magiczne pokazy sztuczek, a przede wszystkim – możliwość wyłowienia wielu cennych prezentów!

W mikołajkową sobotę w godz. 12.00-18.00 Arkadia zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami do interaktywnej zabawy, połączonej z gwiazdkowym obdarowywaniem. W tym szczególnym dniu dzieci będą miały szansę zamienić się w prezentowych rybaków. W samym sercu Arkadii stanie świąteczny basen pełen cennych upominków, z którego najmłodsi Klienci będą mogli wyławiać atrakcyjne niespodzianki.
Do Arkadii zawitają Elfy i Śnieżynki, które będą rozdawały słodycze. Przez cały czas trwania imprezy w naszym Centrum obecny będzie Święty Mikołaj, z którym najmłodsi będą mogli porozmawiać o wymarzonych prezentach. Zarówno dzieci, jak i dorosłych, z pewnością zaciekawią występy teatralne, stworzone specjalnie z myślą o arkadyjskich Mikołajkach.

Dodatkowymi atrakcjami dla najmłodszych Klientów będą specjalnie przygotowane gwiazdkowe stanowiska do przyozdabiania bombek, przygotowywania łańcuchów, które mogą stać się miłym podarunkiem dla najbliższych. Hostessy, zaczarowane w Śnieżynki, pomogą dzieciom w zmaganiach plastycznych oraz w przygotowaniu świątecznych ozdób.

Pokazy z zakresu Arkadyjskiej Magii w wykonaniu Filipa – uczestnika programu Mam talent – przeniosą wszystkich Klientów w świat pełen niezwykłości i czarów. Zabawa zostanie uświetniona tańcem w wykonaniu mistrzów.

Mikołajkowa sobota będzie dniem pełnym atrakcji, dzięki którym wśród arkadyjskich Gości zapanuje prawdziwie świąteczna atmosfera.

Comments are closed.