Letnia Scena 2008 | Złote Tarasy

Wychodząc naprzeciw potrzebom Warszawiaków, którzy zdecydowali się spędzić wakacje w swym rodzinnym mieście, Złote Tarasy postanowiły zorganizować „Letnią scenę”. Codziennie, przez dwa wakacyjne miesiące, na placu zewnętrznym przed centrum handlowym, miłośnicy muzyki będą mogli posłuchać znanych i cenionych wykonawców.

Ponętne latynoskie rytmy przeplatać się będą ze zmysłowymi klimatami r’n’b i soulu, jazzowymi kawałkami oraz muzyką młodej generacji. Na scenie w lipcu pojawią się m.in. takie sławy jak kolumbijski basista i wokalista Edi Sanchez, wschodząca gwiazda młodej generacji Marija, grupa The Boogie Town – laureat programu Młoda Generacja, grająca własne aranżacje światowych przebojów soulu, jazzu i r’n’b oraz Samba Celebration, która proponuje latynoskie brzmienia w jazzowych aranżacjach.

Pojawi się także, znana z programu Taniec z Gwiazdami wokalistka Patrycja Gola, a także jeden z czołowych polskich saksofonistów Grzegorz Człuchaj oraz DJ Damuz – wiodący przedstawiciel sceny house.

Letnia Scena - Złote Tarasy

,

One Response to

  1. Maciej Swoboda 7 grudnia 2008 at 15:27 #

    Było wspaniale!