Kraina Klocków Lego w Promenadzie

We wtorek, 1 czerwca 2010, Centrum Handlowo–Rozrywkowe Promenada zamieni się w „Krainę Klocków Lego”.

W godzinach od 15:00 do 20:00 na dzieci czekają niezliczone atrakcje: konkursy na najpiękniejsze budowle, kąciki biżuterii i małego artysty, Foto Ludzik – zamień się w ludzika Lego, bezpłatne lodowisko dla dzieci do lat 12, pokazy hokeja i jazdy figurowej, mnóstwo nagród, ciekawe konkursy, słodycze, upominki.

Maciej Zień, wybitny projektant mody, z okazji Dnia Dziecka przygotował szkice wieczorowych kreacji, które mają pobudzać wyobraźnię dzieci. Dwumetrowa ściana z projektami sukien balowych jego autorstwa będzie jedną z atrakcji Dnia Dziecka. Dzieci będą mogły pokolorować projekty, z których najpiękniejsze zostaną nagrodzone.

Do organizacji imprezy przyłącza się również wielu najemców centrum. Nagrody w konkursach zostały ufundowane między innymi przez: Bata, Cartoon Planet, Clarks, Empik, cukiernia Gajewski, Gelatomania, Grycan Lody od Pokoleń, L’Oreal Salon Expert, Megasklep Dziecko, Organique, Poljot Euro, Pizza Hut, Pizza Marzano, Sala Zabaw Kubuś, Specjały Regionalne, Superpharm, Willow House, Vox.

Comments are closed.