Konkurs „Moje Bezpieczne Wakacje” | Blue City

Od 1 kwietnia do 1 czerwca br. można przesyłać prace plastyczne na konkurs „Moje bezpieczne wakacje”, organizowany przez lunapark Inca Play w Centrum Handlowym Blue City. Do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Konkurs plastyczny „Moje bezpieczne wakacje”, organizowany przez plac zabaw Inca Play w Blue City, ma na celu uświadomienie nie tylko dzieciom, ale i ich rodzicom, jak istotne jest bezpieczeństwo, szczególnie podczas wakacji.

Z nadesłanych prac (termin mija 1 czerwca) jury wyłoni trzy nagrody główne oraz trzy wyróżnienia w trzech kategoriach wiekowych: 4-5 lat, 6-8 lat i 9-10 lat. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej Inca Play.

Inca Play jest największym w województwie mazowieckim placem zabaw dla dzieci. Przenosi wszystkie dzieci w wieku od 1 do 11 roku życia w tajemniczy świat piratów, księżniczek i wiele innych baśniowych postaci. Milusińscy mogą przejść labirynt przeszkód, do woli pływać pirackim statkiem, kręcić się na diabelskim młynie i skakać na skaczącej wieży jak w wesołym miasteczku.

Comments are closed.