Jesienna kampania multibrandowa w salonach Sizeer

Jesień tego roku upłynie pod znakiem najlepszej muzyki klubowej, a wszystko to za sprawą cyklu imprez Sizeer Music On Tour. Artyści ze światowej czołówki współczesnej muzyki elektronicznej wprawią w pulsujące i energetyczne wibracje największe polskie miasta. Sprawcami całego zamieszania są multibrandowa sieć Sizeer oraz Agencja Broken Music.

Akcja związana jest z kampanią multibrandową, która w październiku i na początku listopada będzie widoczna w salonach Sizeer. Muzyczny klimat świetnie uzupełnią najnowsze kolekcje jesień/zima 2012 topowych marek, dostępnych w Sizeer: Lacoste, Converse, adidas, Nike, Confront, Timberland, Ecco, Salomon. Całość ofert uzupełnia wisienka na torcie – słuchawki Skullcandy prosto z USA – dostępne w Sizeer i na stronie internetowej marki. Dla stałych klientów z kartą SizeerClub sieć przygotowała wyjątkowe niespodzianki. Szczegóły dostępne są na fanpejdżu Sizeer na Facebooku.

Artyści oraz kluby, w których odbędą się imprezy, to kwintesencja oryginalnego stylu i duch aktualnych rytmów, którymi tętnią ulice miast. Imprezowy cykl Sizeer Music On Tour przybliży to, co najciekawsze we współczesnej muzyce elektronicznej i przedstawi, co jeszcze nieznane szerszej widowni w Polsce. Zdominowane dudnieniem basu nurty, takie jak electro, drum’n’bass, dubstep przybiorą kształt żywej, imprezowej tkanki. Specjalnie wyselekcjonowane klubowe przestrzenie zapewnią dodatkowe emocje wszystkim wydarzeniom spod znaku Sizeer Music.

Comments are closed.