Jerzy Dudek w Centrum Janki

9 czerwca w Centrum Janki odbędzie się finał turnieju piłki nożnej dla dzieci w wieku 8 – 12 lat. Zwycięzcy otrzymają między innymi bilety na UEFA EURO 2012. Nagrody wręczy im sam Jerzy Dudek ambasador marki Move.

Już w sobotę 9 czerwca w godz. 10.00 – 18.00 na parkingu Centrum Janki odbędzie się finał trwającego od połowy kwietnia ogólnopolskiego turnieju Real Junior Cup. Do gry przystąpią 24 zespoły chłopców oraz dziewcząt urodzonych w latach 2000 – 2004, które zwycięsko przeszły przez dotychczasowe eliminacje i półfinały. Każda drużyna składa się maksymalnie z 6. zawodników: 3. graczy w polu, 1. bramkarza i 2. zawodników rezerwowych. Główna nagroda turnieju to puchar Real Junior Cup 2012, bilety na mecz UEFA EURO 2012, sprzęt elektroniczny, a także pamiątkowe medale i dyplomy. Zwycięzcy turnieju odbiorą nagrodę z rąk jednego z najsławniejszych polskich bramkarzy – Jerzego Dudka.

Finałowi towarzyszyć będzie szereg atrakcji dla widzów i kibiców dopingujących młodych piłkarzy. Wśród nich znajdą się gry video w namiocie FIFA, pokaz samochodów i motocykli wyścigowych oraz dmuchana zjeżdżalnia. Nie zabraknie również grilla oraz atrakcji dla młodszych dzieci.

Planowane godziny rozgrywek turniejowych:

10:00 – zbiórka, weryfikacja i rejestracja drużyn;
10:30 – start meczy;
15:30 – koniec rozgrywek;
18.00 – zakończenie.

,

Comments are closed.