Jackpot & Cottonfield w ofercie Centrum Handlowego Klif

Klienci Centrum Handlowego Klif Warszawa mogą już korzystać z oferty proponowanej przez salon Jackpot&Cottonfield. Nowy sklep znajduje się na I. piętrze warszawskiego Klifu i prowadzi sprzedaż odzieży damskiej marki Jackpot oraz odzieży i akcesoriów męskich firmy Cottonfield. W ofercie salonu klienci stołecznego Klifu znajdą m.in. kurtki, płaszcze, spodnie, bluzy, swetry, koszulki, czapki, szaliki i inne dodatki do ubrań.

Markę JACKPOT można z łatwością rozpoznać po kolorowej palecie, bogactwie łatwych do połączenia ze sobą wzorów, wysokiej jakości, unikalnych formach artystycznych, drukach, naturalnej stylistyce i naturalnych surowcach. W ciągu roku Jackpot wprowadza 4 kolekcje. Myślą przewodnią każdej z nich są wartości takie jak niepowtarzalność, artystyczna inspiracja, wyrazistość oraz dynamizm.

Marka COTTONFIELD jest wizją tego, jak ubrać mężczyznę, który żyje pełną życia, bez ograniczeń, bezpretensjonalnie. Może pozwolić sobie na każdy wybór, niekiedy szalony, jak np. nagła wyprawa z przyjaciółmi po przygodę, nawet na koniec świata. Jest aktywny, wysportowany i kocha sport dla wybrańców – windsurfing, polo, jazdę konną.

Jackpot i Cottonfield to kolejne marki, które dołączyły do oferty warszawskiego Klifu w 2009 roku. Oprócz nich dla klientów centrum w tym roku otwarte zostały: pierwszy w Polsce salon marki GUESS Jeans, salony Miss Sixty, Stefanel i Pandora, a także pierwszy w Polsce salon Fraternity poświęcony wyłącznie tej marce.

Centrum Handlowe Klif Warszawa serdecznie zaprasza na do salonu Jackpot&Cottonfield!

Comments are closed.