I Urodziny Centrum Skorosze

W sobotę, 13 grudnia, w godz. 13.00-18.30 Centrum Skorosze zaprasza na imprezę z okazji swoich pierwszych urodzin. Na klientów czekać będzie mnóstwo atrakcji, m.in. konkursy rodzinne i zabawy sportowe.

Na scenie ustawionej na placu wewnątrz Centrum wystąpi sobowtór Maryli Rodowicz – „Druga Maryla”, śpiewający jej repertuar. Dzieci będą miały okazję spotkać się i porozmawiać z Mikołajem i jego Śnieżynkami. Tylko w tym dniu klienci będą mieli możliwość zrobienia zakupów świątecznych w sklepach na terenie Centrum w specjalnych, promocyjnych cenach.

Z okazji urodzin Centrum Skorosze ogłasza konkurs na hasło reklamowe, w którym do wygrania jest voucher na wycieczkę dla dwóch osób. Na kolejnych dwóch laureatów czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez sklepy CH Skorosze. Aby wziąć udział w konkursie należy wyciąć i wypełnić kupon konkursowy umieszczony w grudniowym wydaniu „Głosu Skoroszy”. Wypełniony kupon, wraz z paragonem, potwierdzający dokonanie zakupów w jednym ze sklepów na terenie Centrum należy wrzucić do urny ustawionej w Centrum Skorosze. Na wypełnione kupony czekamy do dnia 12 grudnia br. do godz. 16.00. Konkurs tylko dla osób pełnoletnich. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest w Biurze Dyrekcji Centrum.

,

Comments are closed.