Spotkanie z Gwiazdami Och Karol 2 w Cinema City w Arkadii

W najbliższą sobotę, 22 stycznia, na wszystkich widzów, którzy jako pierwsi zakupią bilety na pokaz porywającej komedii o najsłynniejszym polskim amancie, czeka niespodzianka – spotkanie z twórcami oraz aktorami „Och, Karol 2” podczas wyjątkowego seansu w Cinema City Arkadia.

„Och, Karol 2” zagości na stałe w repertuarze kin Cinema City już 21 stycznia (piątek). Jednak 22 stycznia widzowie Cinema City Arkadia będą mieli okazję spotkać się z obsadą i reżyserem filmu, a po jego zakończeniu otrzymać autograf na plakacie z limitowanej edycji.

„Och, Karol 2” jest remakiem filmu o tym samym tytule z 1985 roku. To pełna humoru, lekka opowieść o wielkiej miłości pewnego mężczyzny do kobiet… wszystkich. Tytułowy bohater wiedzie życie, którego pozazdrościłby mu niejeden mężczyzna. Odnosi sukcesy w życiu zawodowym i świetnie zarabia, ma piękną narzeczoną i… wiele kochanek. Jest inteligentny, czarujący, uwielbia seks, a kobiety zniewala w mgnieniu oka. Jednak do czasu, bowiem jego miłosny raj nie może trwać  w nieskończoność. Narzeczona pewnego dnia odkrywa prawdę o jego romansach. I planuje nietypową zemstę…

Największe gwiazdy polskiego kina na wyciągnięcie ręki – niezwykły pokaz „Och, Karol 2” w sobotę, 22 stycznia, o godzinie 16:00 w Cinema City Arkadia.

Comments are closed.