Godzina dla Ziemi z Galerią Mokotów!

Galeria Mokotów przyłączyła się do trzeciej edycji ogólnoświatowej akcji ekologicznej „Godzina dla Ziemi”(„Earth Hour”), prowadzonej przez międzynarodową organizację WWF. W ramach tej inicjatywy w sobotę, 27 marca, o godzinie 20:30 centrum handlowe na godzinę wyłączy oświetlenie elewacji zewnętrznej oraz przygasi oświetlenie wewnątrz centrum.

W tym roku już po raz trzeci odbędzie się organizowana przez WWF akcja wygaszania świateł „Earth Hour” – największa na świecie inicjatywa na rzecz ograniczenia zmian klimatu. W tegorocznej akcji po raz kolejny udział weźmie Galeria Mokotów.

Na godzinę całkowicie wyłączone zostanie oświetlenie elewacji zewnętrznej oraz przygaszone oświetlenie wewnątrz centrum. Od poniedziałku, 22 marca, w radiowęźle oraz na ekranach plazmowych, umieszczonych na terenie obiektu, będzie także emitowany spot „Godzina dla Ziemi”, zachęcający do przyłączenia się do akcji.

W tym samym czasie na całym świecie zagaśnie blisko 75 spektakularnych obiektów, m.in.: Burj Khalifa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, London Eye w Wielkiej Brytanii, kasyna Las Vegas w Stanach Zjednoczonych, wieża CN w Toronto, Góra Stołowa w Kapsztadzie, Wielki Pałac Królewski w Bangkoku, wieżowiec Tapei 101 na Tajwanie, Empire State Building w Nowym Jorku oraz setki miast i budynków na całym świecie.

Comments are closed.