Gant w Klifie !

Jedyny w Warszawie salon ekskluzywnej amerykańskiej marki modowej otwiera swoje podwoje dla klientów Centrum Handlowego Klif Warszawa.

Od 21 października br. będzie dostępny w warszawskim Klifie, oferując wymagającym klientom ubrania najwyższej jakości.

GANT funkcjonujący na światowym rynku od 1949r. jest globalną, lifestylową marką, doskonale wpasowującą się w asortyment oferowany w warszawskim Klifie. Od czasu swego założenia spółka wciąż się rozwija, czerpiąc modowe inspiracje z Europy nie tylko w zakresie materiałów i wzornictwa, ale także w sferze stylu życia.

– Klienci Klifu Warszawa bardzo cenią dobre marki. Wierzymy, że nowoczesny, amerykański styl GANTA, łączący w sobie europejską elegancję zostanie przez nich przyjęty z entuzjazmem. – mówi Agnieszka Kozanko, Dyrektor PR i Marketingu w BNP Paribas Real Estate and Property Management Polska.

GANT to nie tylko ubrania świetnej jakości, na licencji marki są też projektowane zegarki, obuwie, okulary, perfumy a także luksusowe akcesoria mieszkaniowe GANT Home.

–  Zależy nam by Klif Warszawa skupiał pod swoim dachem marki kojarzone z najwyższą elegancją i jakością, oferując klientom to, co najlepsze. – dodaje Agnieszka Kozanko. – A kolekcje sygnowane marką GANT to szeroki asortyment ekskluzywnej mody damskiej, męskiej i dziecięcej, świetnie przystający do budowanego przez nas wizerunku Klifu. – podkreśla.

Początki dzisiejszej spółki GANT wiążą się z warsztatem krawieckim Bernarda Gantmachera w amerykańskim mieście New Haven. W 1927r. z jego zafascynowania jakością i wzornictwem wyrosła firma, produkująca odzież o charakterze nieformalnym. Tym, co wsławiło markę i przyczyniło się do jej rozwoju, była koszula męska. Łączy się z nią cały szereg kreatywnych pomysłów krawieckich, jak na przykład szlufka do zawieszenia pomiędzy łopatkami, kołnierz typu button-down, fałdki na plecach umożliwiające większą swobodę ruchu lub trzeci guzik na kołnierzu umożliwiający lepsze prowadzenie krawatu. Innowacje te pozwoliły marce GANT uzyskać swoje znakomite miejsce w historii światowej mody.

GANT aktualnie działa w ponad 60 krajach za pośrednictwem więcej niż 600 sklepów marki i dużej liczby wybranych dobrych sklepów detalicznych. Teraz asortyment marki będzie dostępny w Warszawie wyłącznie dla klientów Klifu.

Centrum Handlowe Klif Warszawa zaprasza do jedynego w stolicy nowego salonu GANT!

Comments are closed.